مردانی که برای زندگی آماده نیستند چه شخصیتی دارند .

برای زندگی مشترک نیاز است که مرد بتواند تکیه گاه خوبی برای همسرش باشد . اگر نتواند و یا به جای تکیه گاه بودن به شریک زندگی خود تکیه کند آن زندگی زندگی خوبی نخواهد بود . برخی مردها مسئولیت پذیر نیستند برای شناختن بیشتر آنها به موارد زیر توجه کنید .

۱٫ مرد نابالغ دوست ندارد کسی به او تکیه کند
یکی از آشکارترین علائمی که عدم بلوغ یک مرد را نشان می‌دهد این است که او به طور واضح ابراز می‌کند که از تکیه گاه بودن برای شما متنفر است. وقتی مشکلی برای‌تان پیش می‌‌آید، این مرد نابالغ برای کمک به شما حاضر نمی‌شود. این پسربچه‌ی ظاهرا بزرگ، هر کاری می‌کند تا آن کسی نباشد که شما رویش حساب می‌کنید. او مشکلات را نادیده می‌گیرد و فقط آرزو می‌کند همه چیز زودتر روبراه شود.
۲٫ او نمی‌تواند حتی یک گفتگوی جدی با شما داشته باشد
علامت دیگری که مرد ناکامل و نابالغ دارد این است که نمی‌تواند گفتگویی را با هوشمندی و منطق و جدیت پیش ببرد. مهارت ارتباطی چیزی نیست که او از آن برخوردار باشد و ترجیح می‌دهد همه چیز را به مسخره و شوخی بگیرد و هر چه زودتر سوژه‌ای سبُک‌تر و بی‌ارزش‌تر را شروع کند.
۳٫ تا به حال هیچ رابطه‌ی معناداری با کسی نداشته
یکی دیگر از علائم یک مرد نابالغ این است که احتمالا تا به حال هیچ رابطه‌ی عمیق و معناداری با کسی برقرار نکرده. با این حقیقت، آینده‌ی خوبی نمی‌توانید برای خودتان پیش بینی کنید، زیرا اگر با چنین مردی وارد زندگی مشترک شوید، مجبورید معلم او بشوید و احتمالا این دقیقا آن چیزی نیست که شما از ازدواج و رابطه‌ی زناشویی انتظار دارید، چون می‌خواهید همسرش باشید، نه معلمش! در مورد چنین مردی، خیلی بیشتر فکر کنید.
۴٫ او هیچ برنامه‌ای برای آینده‌اش ندارد
مردی که هنوز بزرگ و بالغ نشده هیچ برنامه و هدفی برای آینده‌اش ندارد و دقیقا نمی‌داند با زندگی‌اش چه می‌خواهد بکند. او حتی برای فردایش هم برنامه‌ای ندارد، چه برسد به ده سال آینده! در لحظه زندگی کردن و آینده را به حال خود رها کردن ممکن است در ابتدا ایده‌ی بسیار خوبی به نظر برسد، اما یک مرد بالغ و کامل دست کم تا حدودی می‌داند دوست دارد آینده‌اش چگونه باشد.
۵٫ شما را تنها وقتی دوست دارد و می‌خواهد که با او هماهنگ باشید
اگر فقط زمانی با شما خوب و خوش است که باب میل او رفتار کنید و همه چیز طبق سلیقه‌ی او پیش برود و اگر غیر از این باشد، همه چیز را بهم می‌ریزد و مثل بچه‌ها قهر می‌کند، پس مطمئن باشید هنوز رشد نکرده و بالغ نشده. یک مرد واقعی، به سهم خودش مدارا می‌کند و این توانایی را دارد که شما را الویت خودش بداند.
۶٫ هرگز نمی‌تواند ذهنش را جمع و جور کند و تصمیمی بگیرد
یکی دیگر از علامت‌های آشکار یک مرد نابالغ این است که علاوه بر عدم توانایی‌اش برای سازگاری و مدارا، مصمم و بااراده هم نیست. احتمالا همیشه این شما هستید که تمام تصمیم‌ها را برای او می‌گیرید و رابطه را پیش می‌برید. درست مانند یک پسربچه، او فقط زمانی کاملا شاد و راضی است که یک نفر دیگر تمام تصمیم‌های دشوار و جدی زندگی را بگیرد.
۷٫ نمی‌تواند سر ِ کار مشخصی بماند
یک مرد نابالغ نمی‌تواند شغلش را جدی بگیرد و برای همین مدام در حال شغل عوض کردن است. هر کاری را کسل کننده و سخت می‌داند و مدام از مسئولیت‌هایی که به عهده‌اش گذاشته شده می‌نالد.
۸٫ انگار هرگز تقصیری ندارد
مرد نابالغ درست مانند پسربچه‌ای بهانه گیر و بی‌ادب است که هرگز اشتباهش را نمی‌پذیرد و زیر بار مسئولیت رفتارهایش نمی‌رود و مطمئن باشید هرگز عذرخواهی او را نخواهید شنید. چون همیشه بهانه‌ای دارد یا شخص دیگری را مقصر می‌داند، درست مانند پسربچه‌ای بهانه گیر و پررو!
۹٫ او واقعا کینه‌ای و بدخواه است
رفتار دیگری که یک مرد نابالغ دارد، کینه‌ای و بدخواه بودن اوست. احتمالا واقعا نمی‌خواهد چنین باشد اما هنوز آنقدر بزرگ نشده که بفهمد دقیقا همینطور رفتار می‌کند. اگر مردی واقعا شما را دوست داشته باشد، آزارتان نمی‌دهد، اما مردی که هنوز کامل نشده زندگی را به حد کافی جدی نمی‌گیرد که حتی نگران چیزهایی مثل این باشد.
۱۰٫ چیزی جز پیتزا و نوشابه نمی‌خورد
از روی لیست خرید یک مرد هم می‌توانید چیزهایی در مورد شخصیت او بفهمید. مرد نابالغ در لیست خرید خود چیزی جز غذای آماده و انواع نوشیدنی‌ها و هله هوله ندارد! مردی که هنوز رشد نکرده ظاهرا هیچ ایده‌ای در مورد تغذیه‌ی درست ندارد.
برگرفته از برترینها/ی

مطلب پیشنهادی

شریک زندگی هم می تواند همان شریک کاری شما باشد .

بسیاری افراد برای شراکت به دنبال شریک هایی از جنس دوست و … می گردند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *