انسانهای فوق العاده

تاکنون انسانهایی را دیده ایم که دارای قدرت” فوق العاده” هستند و می توانند کار هایی را که انسانهای معمولی نمی توانند انجام دهند را عملی کنند .

در زبان عامیانه به این افرادی که داری قدرت خاص می باشند در فیلمها و داستان های بانام سوپرمن یاد می شود .  این افراد شاید توانایی پرواز یا قدرت بدنی زیاد و … باشند .ولی دردنیای عادی انسانهایی هستند که توانایی های فوق العاده ای دارند مثلا کسانی که دست خود را در روغن داغ فرو می برند بدون آن ک آثاری از سوختگی در بدن آنها نمایان شود و…

 

همچنین بخوانید :قدرت تمرکز و بالا بردن آن

 

در اینجا در مورد چند انسان فوق العاده مطالبی را در اختیار شما می گذاریم :

این قدرت‌های فوق العاده پس از حوادث عجیب یا تولد با DNA غیرطبیعی ایجاد می‌شوند.

 

انسانهای فوق العاده /سوپر معلم

 

ممکن است معلم‌ها را قهرمانان زندگیتان بدانید، اما آیا به این فکر کرده اید که یک معلم هم می‌تواند یک ابرقهرمان واقعی باشد؟ یک معلم علوم که می‌خواست کار کردن آتش را به دانش آموزان نشان دهد به آن ها گفت که می‌تواند آتش را با ذهنش کنترل کند.

فوق العاده

یکی از دانش آموزان از کار حیرت انگیز این معلم فیلمبرداری کرده است. معلم به سرعت شقیقه‌های خود را می‌مالد که باعث می‌شود آتش سریعتر بسوزد. سپس دستش را دراز می‌کند تا آتش را آرام کند و آتش خاموش می‌شود. شاید معلم دقیقا بداند که وقتی یک قطعه کاغذ را آتش می‌زند چه اتفاقی می‌افتد و واقعا زمان بندی خوبی داشته باشد یا شاید واقعا توانایی‌های خارق العاده داشته است.

 

دستان شکست ناپذیر

 

شاید این یکی شما را بترساند. این آشپز صاحب یک رستوران منحصر به فرد است. اگر در این رستوران غذایی از منوی سرخ کردنی‌ها سفارش دهید آن را با دست دریافت می‌کنید. این مرد قدرت فوق العاده‌ای دارد که می‌تواند دستش را در روغن داغ به مدت طولانی فرو برد.

فوق العاده

او می‌تواند گوشتی که در روغن داغ سرخ کرده را با دستش بردارد و روغن داغ را طوری در دستش می‌گیرد که گویی شن و ماسه است که از میان انگشتانش می‌ریزد. این مرد توضیح می‌دهد که این یک اختلال ژنتیکی است که در خانواده اش وجود دارد و پدر و پدربزرگش هم این توانایی را دارند.

او اولین بار این توانایی را زمانی کشف کرده که با روغن سوخته و تاثیری روی او نگذاشته است. سپس او دستش را کاملا در روغن داغ فرو برده و فقط گرمای کمی حس کرده است.

آهنربای واقعی

 

روزی یک مرد در حال تعمیر چیزی با میخ بود. او متوجه شد که میخ‌ها ناپدید می‌شوند و نگران شد. سپس فهمید که میخ‌ها در واقع مثل یک آهنربا به خودش چسبیده اند. هیچکس نمی‌داند چرا او توانایی جذب اشیای فلزی را دارد.

 

فوق العاده

بیشتر مردم از نظر منطقی نتیجه می‌گیرند که او عمل جراحی داشته و یک قطعه فلزی درون بدنش جا مانده است. اما این مرد به یاد نمی‌آورد که تا به حال عمل جراحی داشته باشد. او به تازگی متوجه این توانایی خارق العاده خود شده است. متاسفانه او نمی‌تواند اشیای فلزی را با دست هایش حمل کند، اما توانایی جالبی است.

شکست ناپذیر نسبت به برق

 

یک مرد هندی توانایی این را دارد که در مقابل جریان کشنده‌ای از برق مقاومت کند. او قدرتش را با اتصال دو سیم برق نشان می‌دهد که برای از پا در آوردن یک فرد معمولی کافیست، اما این مرد را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

فوق العاده

 

او از تیر برق بالا می‌رود و دو دستش را روی سیم‌های لختی که برق در آن‌ها جریان دارد قرار می‌دهد. او نه تنها چیزی حس نمی‌کند بلکه لبخند می‌زند و از نمایش قدرت خود به دیگران هیجان زده است. او این کار‌ها را زیاد انجام می‌دهد و عادت دارد چیزهایی را لمس کند که سایر افراد را در جا می‌کشد…

همچنین بخوانید:خصوصیات پارکت

انسانهای فوق العاده /مرد پرنده

 

یکی دیگر از اتفاقات عجیبی که در هند مشاهده شده مردی را نشان می‌دهد که در هوا معلق است. او نه تنها معلق است بلکه می‌تواند پرواز کند تا زمانی که در آسمان ناپدید می‌شود.

فوق العاده

کسانی که روی زمین بودند نمی‌دانستند که او چطور می‌تواند پرواز کند و ترسیده بودند. به همین دلیل مرد دور می‌شود گویا نمی‌خواهد به کسی آسیب بزند. به سختی می‌توان گفت این صحنه ساختگی بوده، چون جمعیت زیادی شاهد این ماجرا بوده اند. اگر پرواز این مرد را واقعی فرض کنیم این سوال پیش می‌آید که آیا قدرت او طبیعی بوده یا توسط آزمایش‌های دولتی ایجاد شده است…

 

دستان شفابخش

 

راهبان نزدیک‌ترین چیز به ابرقهرمانان واقعی هستند. آن‌ها توانایی‌های انرژی درمانی دارند. اگر یک راهب در مبارزه آسیب ببیند معمولا می‌تواند خودش را درمان کند.

در یک ویدئو مردی در حال بازدید از معبدی است که راهبان مشغول تمرین هستند. او یک آزمایش جالب انجام می‌دهد به این صورت که با رو و پشت دستش به یک قطعه چوب ضربه می‌زند تا زمانی که دستش کاملا قرمز و متورم می‌شود.

فوق العاده

سپس راهب به سمت این مرد می‌رود و دستش را می‌گیرد و به طور معجزه آسایی آن را درمان می‌کند. سپس مرد دستش را به سمت دوربین می‌گیرد و نشان می‌دهد که ورم آن برطرف شده و به رنگ طبیعی درآمده است.

سرعت فوق انسانی

 

یکی از دوربین‌های امنیتی یک تقاطع شلوغ تصاویر جالبی را ضبط کرده است. چیزی به سرعت از مقابل چندین نفر که منتظر نوبت خود هستند از تقاطع عبور می‌کند.

هنگام عبور او یک فلاش نور روشن چند ثانیه دیده می‌شود. مردم و وسایل نقلیه اطراف با حیرت نگاه می‌کنند، اما خیلی دیر شده که بگویند چه چیزی بود.

فوق العاده

این می‌تواند نمونه‌ای از کسی با سرعت فوق انسانی باشد. این ویدئو می‌تواند ساختگی باشد، اما این اولین بار نیست که عبور یک چیز فوق سریع در دوربین ضبط شده است.

 

حرکت اجسام به وسیله ارواح

 

 

بلندکردن اشیا با ذهن یک قدرت فوق العاده شگفت انگیز است، اما تصور کنید می‌توانستید با ذهنتان ماشین‌ها را بلند کنید. در ویدئویی که در یک تقاطع شلوغ ضبط شده یک مرد را می‌توانید در صحنه مشاهده کنید و یکی از ماشین‌های نزدیک او که برای راحتی اش بلند شده است.

 

فوق العاده

 

به نظر می‌رسد که او کسی است که ماشین‌ها را بلند کرده، اما بعد از آن شروع به دویدن می‌کند. سال‌هاست مردم معتقدند که این خودرو‌ها توسط یک نیروی ناشناخته بلند شده اند. اما خوشبختانه هیچکس توانایی بلند کردن خودرو با ذهنش را ندارد، زیرا ممکن بود از آن در راه شر استفاده کنند.

مرد معلق

 

این ویدئو اگر واقعی باشد هرچیزی که درباره زمین و فیزیک آموخته ایم را رد می‌کند. مردی که بالای یک پیاده روی شلوغ معلق ایستاده است باعث حیرت همه شده است.

این مرد خیلی معمولی به دیوار تکیه داده و برای عکس ژست گرفته است. او برای مردم دست تکان می‌دهد. برخی می‌گویند او روی یک سکو ایستاده است، اما پاهایش آویزان به نظر می‌رسند.

 

فوق العاده

 

برخی دیگر می‌گویند او با نخ‌ها و رشته هایی نگه داشته شده، اما وضعیت شانه‌های او طبیعی است طوری که انگار روی زمین ایستاده است. برخی می‌گویند که دست او ساختگی است با این حال هنوز یک قدرت فراانسانی او را بالا نگه داشته است.

همچنین بخوانید :اشتباهات دکوراسیون

مرد پرنده

 

مردی که چند دقیقه روی یک ساختمان ایستاده بود به نظر می‌رسید به پریدن فکر می‌کند و می‌خواهد خودش را بکشد، دست‌های خود را باز کرد و آماده پریدن شد. در حالی که تماشاچیان منتظر بودند ببینند او به زمین می‌خورد و می‌میرد، در کمال تعجب می‌بینند که پس از برخورد با زمین بلند می‌شود.

فیلمبردار به سمت او روی زمین می‌دود، اما تنها چیزی که می‌بیند یک لکه در محل فرود اوست که احتمالا خون است. این مرد پس از فرود بدون هیچ مشکلی بلند می‌شود و می‌دود.

این واقعی است و قدرت انسانی را نشان می‌دهد که تقریبا در برابر همه چیز آسیب ناپذیر است. با این حال طریقه برخورد او به زمین می‌تواند ساختگی و یک شوخی باشد…

مرد رسانا

 

مردی وجود دارد که می‌تواند برق را هدایت کند، او می‌تواند مسیر برق را با دست هایش هدایت کند. او هرروز خودش را با ماشین‌های خانگی تا قطار تمرین می‌کند تا توانایی هایش را تقویت کند. او به خودش شوک ۲۰۰۰ ولتی وارد می‌کند و ظاهرا هیچ حس دردی ندارد. او برای نمایش توانایی خود، خودش را به باتری ۲۲۰ ولتی وصل می‌کند و دو چنگال را در دستش نگه می‌دارد.

 

فوق العاده

 

سپس یک سوسیس روی چنگال‌ها می‌گذارد و سعی می‌کند برق را به سمت سوسیس هدایت کند تا آن را بپزد. دود از سوسیس خارج می‌شود و شروع به پختن می‌کند. برق روی این مرد اثر نمی‌گذارد و حتی لبخند می‌زند. گفته می‌شود او می‌تواد بعد از جدا شدن از منبع برق هم آن را هدایت کند و با لمس لامپ، آن را روشن کند.

نامرئی شدن

 

یکی از ویدئوهای عجیب یوتیوب با مردی شروع می‌شود که وارد یک جعبه مقوایی می‌شود. هیچ توضیحی درمورد کار او داده نمی‌شود. او شروع به بالا کشیدن جعبه در اطراف خود می‌کند و با این کار ناپدید می‌شود. افراد زیادی سریعا آن را ساختگی دانسته و رد می‌کنند، اما ته جعبه در تمام مدت فیلمبرداری مشخص است…

فوق العاده

 

این فرد یا یک جعبه سحرآمیز دارد یا توانایی تغییر شکل و یا مهارت فوق العاده در ویرایش فیلم. این ویدئو آنقدر واضح است که نمی توان گفت دستکاری شده، اما این تنها توضیح منطقی است که می‌توانیم درباره آن بدهیم. اگر این مرد واقعا قدرت ناپدید شدن دارد، فقط هنگام استفاده از جعبه مقوایی است؟ چه چیزهای دیگری می‌توانند برای ناپدید شدن استفاده شوند؟ وقتی وارد جعبه می‌شود واقعا کجا می‌رود؟ سوالات بدون جواب زیادی وجود دارد.

 

تانک انسانی

 

یکی از هنرمندان رزمی کار روسی می‌خواست توانایی‌های فوق انسانی خود را با مبارزه با یک تیم عملیات ویژه نشان دهد و تیم عملیات ویژه نتوانستند مانع او شوند.

در چند دقیقه اول ویدئو، به نظر می‌رسد مرد واقعا در مبارزه خوب است. تا اینکه یکی از اعضای تیم گردن او را فشار می‌دهد که می‌تواند یک فیل را از پای درآورد، اما چند ثانیه بعد که او را ر‌ها می‌کند مرد هنوز هوشیار است.‌

 

فوق العاده

 

نمی‌توانیم بگوییم که قدرت یا استقامت یا شاید هم ترکیبی از هر دو او را سوپرمن کرده است. این ویدئو نمی‌تواند ساختگی باشد و در عین حال دلیل منطقی هم درباره این مقاومت او وجود ندارد.

حرکت اشیا با ذهن

 

در این قسمت دختربچه‌ای با قدرت خارق العاده مشاهده می‌کنید که می‌تواند اشیا را با ذهنش حرکت دهد. یک روز در پارک، یک نفر از یک بطری پپسی فیلم گرفته است که خودش روی میز حرکت می‌کند.

در کنار آن دختری هست که لبخند می‌زند و احتمالا همان کسی است که بطری را حرکت می‌داده است. دختربچه می‌گوید که به آسانی بطری را با ذهنش حرکت می‌دهد و هنگامی که از او خواسته می‌شود دوباره این کار را مقابل دوربین انجام دهد به راحتی آن را تکرار میکند. او به سادگی ذهن خود را روی بطری متمرکز می‌کند و آن را حرکت می‌دهد.

 

فوق العاده

 

او بیشتر تمرکز می‌کند و بطری را از روی میز بلند می‌کند. بچه‌های اطراف او تحت تاثیر قرار می‌گیرند، اما بزرگترها توجهی نمی‌کنند. او چندبار این کار را می‌کند، اما بعد می‌گوید که سردرد گرفته است و نمی‌خواهد آن را ادامه دهد.

راه‌های مختلفی وجود دارد که این ویدئو را جعل کرد از آهنربا تا کسی که میز را حرکت دهد، اما اگر واقعی باشد دریچه جدیدی به دنیایی است که کودکان هم میتوانند ابرقدرت باشند.

 

حواس فوق العاده

 

این مرد هیچ قدرت آهنربایی و الکتریکی ندارد، اما حواس و واکنش‌های فوق العاده‌ای دارد. او یک سامورایی است و سال هاست هنرش را تمرین می‌کند. او ادعا می‌کند که می‌تواند یک گلوله را با شمشیر از وسط نصف کند.

فوق العاده

در یک فیلم او را با یک تفنگ ایرسافت امتحان می‌کنند. به محض شلیک گلوله، سامورایی شمشیر خود را می‌کشد و گلوله را نصف می‌کند. در حرکت آهسته فیلم می‌توانید تماس مستقیم شمشیر با گلوله را ببینید.

این صحنه شانسی نبوده، زیرا سامورایی چند بار آن را بدون خطا انجام می‌دهد. یک پروفسور بیان کرد که این مرد سطح حواس فوق انسانی دارد.

برگرفته از برترینها /ی

مطلب پیشنهادی

میز ناهار خوری

دی ایران فروشگاه آنلاین میز های تلویزیون،ناهار خوری،کنسول + قیمت

در فروشگاه آنلاین دی ایران مشکل کم تنوعی و گرانی مبل و انواع میزهای ناهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *