زیبایی ابرو با کاشت ابرو وچند پرسش و پاسخ

از آنجا که بانوان همواره به دنبال زیبایی و راه هایی برای زیبا کردن خود می باشند در اینجا به چند پرسش و پاسخ می پردازیم که درباره کاشت ابرو می باشد .

زمانی که به چهره خود نگاه می کنیم، به ندرت متوجه زیبایی می شویم که ابروها ایجاد کرده اند. ابروها چهره  ما  را جذاب تر می کنند اما بعضی اوقات ما تنها زمانی به اهمیت وجود ابرو پی می بریم که از بین رفته و یا به طور تصادفی بخشی از آن را اصلاح کرده ایم و یا به علت برخی مشکلات ابرو های ما از دست رفته باشد. حال اگر قصد زیباتر شدن صورت تان و داشتن ابروهای پرپشتی را دارید، در این مقاله به ۱۰ سوال در مورد کاشت ابرو پاسخ داده ایم.
 زیبایی ابرو با کاشت ابرو وچند پرسش و پاسخ
معمول ترین و شایع ترین علت از بین رفتن ابرو چیست؟عوامل متعددی می تواند باعث نازک شدن و یا از دست دادن ابرو شود. همچنین ممکن است از بین رفتن ابرو به علت عدم دقت در اصلاح ابرو باشد و یا به علت یک تصادف و آسیب فیزیکی یا مواد شیمیایی باشد.

بیماری که می تواند باعث ریختن مو شود، همچنین می تواند باعث نازک شدن و حتی ریختن ابروها هم شود. اما در بعضی موارد افزایش سن می تواند منجربه نازک شدن ابرو و کمرنگ شدن ابرو شود.

فرد مناسب برای کاشت ابرو چه کسی است؟

هر کسی که از نازک شدن ابرو رنج می برد، فرد مناسب برای انجام این عمل است. همچنین این افراد باید از سلامتی عمومی خوبی برخوردار باشند، این موضوع بدین معنی است که این افراد نباید مشکلات نظیر خونریزی و لخته شدن خون داشته باشند.

آیا این روش دائمی است؟

بله، کاشت ابرو با جراحی، روشی دائمی برای نازک شدن ابرو است. شما رشد طولانی مدت ابرو را همانند ابرو های اصلی خود خواهید داشت. همانند موهای دیگر مناطق هم ریزش خواهید داشت هم رشد و احیای مجدد.

 زیبایی ابرو با کاشت ابرو وچند پرسش و پاسخ
موهای پیوندی از کدام قسمت بدن برداشته می شوند؟برای افرادی که بخشی از ابروهایشان ریزش کرده و یا صرفا نازک شده است، موهای اهدایی از ابروی دیگر گرفته می شود. برای زنان قسمتی که اهدا کننده ی مو است می تواند پشت گوش یا از بالای ران گرفته شود.

موهای این مناطق برای زنان ظاهری طبیعی تر خواهند داشت چون این موها ذاتا نازک تر هستند. برای مردان موهای اهدا کننده می تواند از مناطق دیگر باشد و این ناحیه اهدای بستگی به ضخامت ابروهای اولیه دارد. مردها  ابرو های ضخیم تر و بزرگتری دارند.

در کاشت ابرو نیاز به چند پیوند مو داریم؟

کل فرآیند جراحی اغلب ۵۰ الی ۱۰۰ پیوند مو و یا بیشتر نیاز دارد. تعداد پیوند های مو در هر فرد متفاوت بوده و به ارزیابی قبل از عمل جراح بستگی دارد.

عمل کاشت ابرو کجا انجام می شود؟نکته خوبی که در ارتباط با کاشت ابرو وجود دارد این است که می توان آن را بصورت سرپایی انجام داد.

عمل جراحی کاشت ابرو چه مدت طول می کشد؟مدت زمان مورد نیاز این عمل بستگی به میزان کاری است که بیمار نیاز دارد. معمولا یک کاشت ابرو ۵ الی ۶ ساعت طول می کشد.

مدت زمان ریکاوری کاشت ابرو چقدر است؟چون در این عمل جراحی از ابزار های ظریف و تکنیک های کم تهاجم استفاده می شود، شما پس از ۴۸ ساعت به فعالیت طبیعی و روزانه ی خود خواهید رسید در ضمن توجه داشته باشید که هیچگونه فعالیت ورزشی سنگین و تماس با ابرو نباید داشته باشید.

آیا کاشت ابرو عوارض جانبی و خطر دارد؟خطر کاشت ابرو حداقل است. نتیجه ناخوشایند اغلب شامل مواردی نظیر رشد ابرو در جهت نامناسب است. در این موارد درمان های وجود دارد که می توان با آن راهکارها جهت رشد ابرو را مناسب و به شرایط طبیعی برگرداند.

 زیبایی ابرو با کاشت ابرو وچند پرسش و پاسخ
چقدر مدت طول می کشد تا کاشت ابرو به نتیجه کامل برسد؟ابرو های پیوند شده ۴ الی ۶ ماه پس از جراحی رشد قابل تشخیصی را خواهند داشت. اما انتظار ریزش موهای پیوند شده پس از ۳ الی ۵ هفته بعد از جراحی را داشته باشید. این ریزش فرایندی طبیعی است و پس از ۲ ماه ابروهای شما مجددا رشد خواهد کرد. نتیجه کامل حداکثر پس از ۱۰ ماه نمایان خواهد شد.

برگرفته ازبرترینها/ی

مطلب پیشنهادی

کفش نوزاد گلدار

بازار کفش نوزاد در نقاط مختلف تهران بهمراه تصاویر مدل های متنوع از این محصول

بازار کفش نوزاد برای افرادی که به تازگی صاحب فرزند شده اند بسیار جذاب می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *