روش های پول درآوردن خیلی سخت و دور از تصور نیست

روش های پول درآوردن خیلی سخت و دور از تصور نیست. هر شخصی برای گذران زندگی خود نیازمند یک شغل است که بتواند از آن کسب درآمد کند اما گاهی شغل مورد نظر خود را پیدا نمی کند یا جامعه بستر لازم را برای ایجاد اشتغال ندارد. در این صورت بهتر است فرد خودش دست به کار شود و درآمد خود را از راههای راحت تری به دست بیاورد.

۲ روش برای استمرار درآمدتان

۱‐ در مواقعی که کار نمی‌کنید، مهارتی بیاموزید که در پیشرفت کسب‌وکارتان تأثیر می‌گذارد و درآمد مستقیمتان را بیشتر می‌کند و نگرانی اوقات بیکاری‌تان را کاهش می‌دهد.

۲‐ محصولاتی تدارک ببینید که بتوانید از طریق تجارت الکترونیک به فروش بگذارید و چه در دسترس باشید چه نباشید، به مشتری تحویل داده شوند.

روش های پول درآوردن

تجارت الکترونیک

شاید بپرسید آیا واقعا آزادکارانی هستند که درآمد مستمر را تجربه کرده باشند؟ باید بگوییم بله. چنین مواردی اتفاق افتاده و امکان‌پذیر است. در واقع این افراد کارهایی انجام داده‌اند و مسیرهایی تدارک دیده‌اند که واریز وجه به حسابشان جاری باشد. یعنی به منطقه‌ی امنی رسیده‌اند که با توقف کار، درآمدشان قطع نمی‌شود.

روش های پول درآوردن

از تخصص خود درآمد مستمر بسازید

اغلب مردم ترجیح می‌دهند بابت خدمات سریع و در دسترس، پول پرداخت کنند. یکی از رایج‌ترین راه‌های تولید درآمد جاری، مشاوره‌ی آنلاین است. کاری که در اکثر مشاغل آزاد و در قالب حساب کاربری یا ارائه‌ی محصولاتی برای فروش عرضه می‌شود. می‌توانید تخصصتان را به‌صورت محصولاتی همچون کتاب الکترونیکی، دوره‌های آموزشی، ویدئو و… به فروش برسانید. ابتدا باید دانش‌ مورد نظرتان را کسب کنید، سپس محصولات را فعالانه تولید و عرضه کنید. در این صورت می‌توانید در خواب هم درآمد داشته باشید!

روش های پول درآوردن

سایت کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید

توجه کنید که راه‌اندازی یک وب‌سایت عضوپذیر برای یکی از روش های پول درآوردن است و جذب مشتری و فروش محصول، می‌تواند گران باشد. همچنین حفظ کردن و مدیریت آن درحالی‌که وردپرس و دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا مدام در حال بروزرسانی هستند، می‌تواند به کابوس شما تبدیل شود.

روش های پول درآوردن

افراد بسیاری هستند که هزینه‌ی زیادی صرف ساختن وب‌سایت می‌کنند؛ اما درنهایت به خاطر بروزرسانی سیستم مدیریت وب‌سایت، ممکن است تمام زحماتشان به باد برود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی لازم است دقت کنید که سایت شما با هر سیستم مدیریت محتوایی ساخته می‌شود، اصولی باشد. یعنی ابزارها و افزونه‌هایی (پلاگین‌ها) که با آن سیستم استفاده می‌کنید استاندارد باشند و با بروزرسانی به ایراد و مشکل برنخورند. در نتیجه اگر خودتان متخصص نیستید، به یک متخصص در کنار خود احتیاج دارید.

روش های پول درآوردن

بیشتربخوانید:پول درآوردن از اینستاگرام و راههای درآمدزایی اینستاگرام

 

فرد تأثیرگذاری (Influencer) در ایجاد روش های پول درآوردن باشید

تأثیرگذار بودن یک شیوه‌ی بازاریابی مثبت و بسیار الهام‌بخش است که مخاطبان را به‌سرعت به دنبال خود می‌کشاند و راه را باز می‌کند. وبلاگ نویسانی مانند کریستال وانتاسل و کلی میلر بیش از ۸۰ ویدئوی آموزشی وبلاگ‌نویسی منتشر کردند و سپس وب‌سایتی با هدف عضوگیری از فیسبوک با بیش از ۳۲۰۰ عضو تأسیس کردند.

روش های پول درآوردن

کریستال و کلی برای هر پست رپورتاژی که منتشر می‌کنند، ۷۵۰ دلار از کمپانی‌های بزرگی مانند Kraft (شرکت صنایع غذایی آمریکایی)، Disney (شرکت رسانه‌های گروهی آمریکایی)، Crayola (تولیدکننده محصولات هنری دستی) و دیگر برندها دریافت می‌کنند.

روش های پول درآوردن

ترافیک سایت

آمار زیر، ترافیک و بازدید وبلاگ کریس و کلی (CrystalandComp.com) را بر اساس Google Analytics در سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد:

۲۸.۹۴ درصد از وب‌سایت پینترست (شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر)

۳۰ درصد از محتوای مطالب پست شده توسط خودشان.

۲۴.۲۱ درصد از طریق فراخوانی با ایمیل.

۲۲.۱۹ درصد از طریق فیس‌بوک. (آن‌ها ماهانه ۲۰۰ دلار صرف تولید محتوا در فیس‌بوک می‌کردند.)

۱۰ درصد از طریق جستجوی گوگل.

روش های پول درآوردن

رایج ترین اشتباهات در تجارت الکترونیک

۱- شرکت در گروه‌های مختلف، معرفی خدمات خود و همچنین استفاده از سایت‌های مشابه pubexchange.com (شبکه تبادل اطلاعات بین کاربران)

۲- گروه‌های وبلاگ‌نویسان که محتوا و وب‌سایت‌های همدیگر را تبلیغ می‌کنند.

۳- وب‌سایت‌های عضوگیری از طریق فیسبوک.

روش های پول درآوردن

کریس و کلی به دلیل خبره بودن در زمینه‌ی وبلاگ نویسی و اصول سئو، بارها مربی وبلاگ‌نویسان دیگر بوده‌اند و سؤالات بسیاری از افراد را در این زمینه پاسخ داده‌اند و در نهایت تصمیم گرفتند تکنیک‌هایشان را در قالب یک کتاب الکترونیکی منتشر کنند. البته آن‌ها بارها برای مخاطبان فیس‌بوک و ایمیل خود، آموزش‌هایی ارائه داده و برای کلاس‌های آنلاین، زمان زیادی صرف کرده بودند. اما چون مخاطبانشان همگی در یک سطح علمی قرار نداشتند، تصمیم گرفتند تجربیاتشان را در قالب کتاب الکترونیکی منتشر کنند.

روش های پول درآوردن

در کتاب Skyrocket Your Pageviews (انقلابی در بازدیدهای سایت شما) یاد می‌گیرید که چگونه از بخش Google Analytics، بازدیدکنندگان وب‌سایتتان را تجزیه و تحلیل کنید و آنچه را بیشتر می‌پسندند، دریابید. همچنین فرامی‌گیرید که چگونه از داده‌های جمعیت شناختی بهره ببرید، چگونه مطالب هدفمند با کلیدواژه‌های پرطرفدار منتشر کنید و بازدید سایتتان را افزایش دهید.

روش های پول درآوردن

  وبلاگ ‌نویسی از روش های پول درآوردن

در واقع اکثر وبلاگ نویسان مستقیما از وبلاگشان درآمدی کسب نمی‌کنند. بلکه از طریق نویسندگی، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، حسابداری، مشاوره، مدیریت کسب و کار و… مخاطبانشان را جذب می‌کنند و بعد از راه‌های زیر به درآمد می‌رسند:

۱‐ نوشتن محتوا و مطالب تبلیغاتی

۲‐ تبلیغات در کنار وبلاگ

روش های پول درآوردن

۳‐ قرار دادن لینک مرتبط در هر پست شامل کتاب‌های الکترونیکی، محصولات، آموزش‌های خاص، دستور‌العمل‌ها یا هر محصول و خدمت دیگری که وبلاگ‌نویس تشخیص دهد فروش خواهد کرد.

۴‐ آموزش برنامه‌ریزی برای زندگی، نمونه‌ای از کتاب‌های محبوب است که افرادی آن‌ را نوشته و بعد از طریق کلیدواژه‌های مناسب به اشتراک می‌گذارند و می‌فروشند.
درآمد مستمر امکان‌پذیر است اما…

بله! درآمد مستمر با انتشار کتاب‌های الکترونیکی و فروش محصولات، دست‌یافتنی ‌است اما این‌طور نیست که در کنار ساحل دریا بازنشسته شوید و دیگر هیچ‌وقت احتیاج به کار کردن نداشته باشید!

روش های پول درآوردن

شاید از اولین خدماتتان درآمدی نداشته باشید. اصول فروش این است که ابتدا محصولاتتان را با قیمت کم ارائه کنید و بعد کیفیت و قیمت را افزایش دهید. دوره‌های بسیاری برای آموزش این موارد وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را فرابگیرید و کم‌کم دریابید که کلید موفقیتتان در چیست. این را بدانید که وبلاگ‌نویسان تأثیرگذاری که درآمد جاری دارند، به‌طور مدام مشغول توسعه‌ی محصولات جدید و تبلیغ آن‌ها هستند. همچنین این افراد عمدتا ثروتمند نیستند اما توانسته‌اند به شرایط زندگی خوبی برسند. شما هم می‌توانید با به اشتراک گذاشتن توانایی‌ها و مهارت‌های قابل فروش‌تان به درآمد برسید.
برای پول درآوردن در خواب آماده‌اید؟

روش های پول درآوردن

هر شخصی با هر تخصصی می‌تواند علم و روش های پول درآوردن را در قالب کتاب الکترونیکی، دوره‌های آموزشی، مشاوره، ویدئو، برنامه‌ریزی کسب و کار یا هر راهی به‌صورت آزاد منتشر کند. درست مانند هزاران فرد دیگری که این کسب و کار را تجربه کرده‌اند.

برگرفته ازzoomit/ی

مطلب پیشنهادی

میز ناهار خوری

دی ایران فروشگاه آنلاین میز های تلویزیون،ناهار خوری،کنسول + قیمت

در فروشگاه آنلاین دی ایران مشکل کم تنوعی و گرانی مبل و انواع میزهای ناهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *