ایجاد خط گونه بدون عمل جراحی با چندحرکت

یکی از اجزای صورت که باعث زیبایی می شودگونه می باشد . وجود خط گونه صورت شمارا زیباتر می کند و بر جذابیت شما می افزاید .

گونه به قسمتی از صورت که زیر چشم ها و بالای استخوان فک بالایی قرار دارد گفته می شود. اگر شما در دهه ۳۰ سالگی به سر می برید، شاید از ظاهر صورت دوران نوجوانی و جوانی خود رضایت بیشتری داشته اید. با افزایش سن احتمال افتادگی و تحلیل عضلات صورت وجود دارد. ضمنا باید بدانید که صورت شما ۵۷ ماهیچه دارد و خبر خوب اینجاست که این ماهیچه ها می توانند تمرین و تحرک داشته باشند و سفت شوند. عضلات گونه نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

حرکات ساده و مفید برای ایجاد گونه صورت

کلید حل عارضه های صورت این است که برای عضلات آن ناحیه تمرینات را به صورت یک عادت روزانه اجرا کنید. اجرای این تمرینات به همراه کرم ها یا روغن های مفید پوست، تاثیرات مثبت بسیار زیادی بر طراوت و شادابی پوست شما در مقابل افزایش نشانه های کهولت سن دارد. این تمرینات باعث سفتی پوست صورت، افزایش درخشندگی، عملکرد بهتر مواد مورد استفاده و همچنین باعث افزایش زیبایی درونی و بیرونی پوست می شود. ماساژ می تواند پوست شما را به مرحله ی بهتری برساند، همچنین از مزایای کاهش استرس نیز غافل نشوید. بهتر است هر روز صبح، تمرینات زیر را انجام دهید تا شاهد تاثیرات آن بر برجستگی گونه خود باشید.

۱٫ چشم بازکن
این تمرین به روشن و درخشان شدن ناحیه زیر چشم و گونه ها کمک می کند و باعث می شود خط ها، و چین و چروک های بزرگ کمتر دیده شوند. با این حرکت می توانید چرخش خون در ناحیه گونه را افزایش دهید تا طراوت و ظاهر پوست زیر چشم زیباتر به نظر برسد. این حرکت را ۵ بار تکرار کنید.

ایجاد خط گونه بدون عمل جراحی با چندحرکت
قدم اول) هر دو دستتان را به صورت افقی بالای استخوان گونه بگذارید (انگشت سبابه باید زیرمژه ها باشد و انگشتان دیگر همزمان فقط روی استخوان گونه باشند.) دستتان را محکم روی پوست فشار دهید تا ماهیچه ها در موقعیت ثابت خود تحت فشار محسوسی قرار بگیرند.
قدم دوم) زمانی که گونه ها را به سمت بالا فشار می دهید، چشمان خود را نیمه باز نگه دارید. این حرکت را تا پنج شماره انجام دهید.

 


۲٫ حرکت بزرگ کردن لب ها
انجام این فعالیت برای از بین بردن خطوط لبخند دور دهان موثر است، و در نتیجه برجستگی گونه ها و همچنین به حجیم کردن لب ها توسط قوی کردن ماهیچه های زیرین با افزایش دوران کمک می کند. پنج بار این حرکت را انجام دهید.

ایجاد خط گونه بدون عمل جراحی با چندحرکت
قدم اول) انگشت سبابه را به صورت عمودی روی لب ها قرار دهید.
قدم دوم) لب هایتان را با حداکثر توان در هم بکشید و انگشت سبابه تان را در جهت مخالف رو به پایین روی لب ها فشار دهید. این حرکت را ۵ بار تکرار کنید.

 


۳٫ فشار چانه
این مرحله می تواند خطوط فک را به بالا ببردف به علاوه اینکه در جلوگیری از افتادگی نظم و برجستگی در چانه، گونه، و فک موثر است. از آنجایی که تمام عضلات صورت شما به هم مرتبط اند، این تمرین برای بهبود وضعیت کل صورت مفید است.

ایجاد خط گونه بدون عمل جراحی با چندحرکت
قدم اول) دستانتان را مثل یک سکوی مقاوم زیر چانه به صورت ثابت قرار دهید. زبانتان را به سقف دهان فشار دهید (با دهان بسته) ، در حالی که مشت شما به سمت بالا فشار وارد می کند، چانه خود را به پایین فشار دهید.
قدم دوم) به بالا نگاه کرده و دهانتان را از پهنا باز کنید. این مرحله را ۵ بار تکرار کنید.

برگرفته از ستاره /ی

مطلب پیشنهادی

کفش نوزاد گلدار

بازار کفش نوزاد در نقاط مختلف تهران بهمراه تصاویر مدل های متنوع از این محصول

بازار کفش نوزاد برای افرادی که به تازگی صاحب فرزند شده اند بسیار جذاب می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *