هنر کاشی کاری در دکوراسیون خانه و زیبایی چشم گیر آن

Rate this post

شاید شما هم علاقه دارید تا دکوراسیون متفاوت ، زیبا و خواص داشته باشید .کاشی کاری علاوه بر خاص بودن و خلق فضایی منحصربفرد میتواند زیبایی چشم گیری به دکوراسیون خانه شما ببخشد.

کاشی کاری 1

کاشی کاری یکی از قدیمی ترین اشکال هنر در جهان می باشد که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال پیش می رسد .این هنر را میتوان در مسجد ها معابد و کاخ های قدیمی می توان به راحتی دید. امروزه نیز کاشی کاریهای مختلف را می توان در بسیاری از فضا ها ی دکوراسیون  داخلی و خاجی و یا حتی در زیباسازی های شهری دید.

کاشی کاری 2

کاشی کاری 3

استفاده از  کاشی کاری مدرن برای دیوار پشت تخت شما جلوه ی دکوراسیون اتاق خوابتان را دو چندان میکند، ، کافی است طرحی را متناسب با فضای اتاق خواب خود انتخاب کنید ، در انتخاب طرح برای فضای اتاق خوابتان توجه داشته باشید که اگر دکوراسیون اتاق خوابتان کوچک و شلوغ است از طرح های ساده تر و خلوت تر برای کاشی کاری دیوار پشت تخت خوابتان استفاده کنید تا ظاهر فضای شما شلوغ تر و گرفته نشود.
کاشی کاری 5

کاشی کاری 6

برای  آشپزخانه از دیوار بین کابینت را با موزاییک های دست ساز پازلی با طرح های زیبا که در نهایت یک طرح کلی را شامل می شود استفاده نمایید و ظاهر متفاوتی به دکوراسیون آشپزخانه ببخشید. البته باید گفت که این نوع از کاشی کاری های پازلی با سرعت بالاتری نصب می شوند و طرح های جذاب تری را می توانید با کمک آن ها برای دکوراسیون خود داشته باشید.این تغییرات کم هزینه  را می توانید خودتان انجام دهید و یا از متخصصین این کار کمک بگیرید.

کاشی کاری 7

کاشی کاری 8

کاشی کاری

دیوار های کوچک ویا ناقص خود را با کاشی های رنگی و شکسته تریین کنید. تکه های شکسته ی سفال های لعابی رنگارنگ  را میتوانید با ملات روی دیوار بزنید و یک دیوار کاشی کاری شده زیبا برای فضا به وجود آمده است.

کاشی کاری 99

منبع: دکور مد

 

مطلب پیشنهادی

تزیین دیوار اتاق کودک با فوم

تزیین دیوار اتاق کودک با فوم بهمراه تصاویر طرح های مختلف مرتبط

Rate this post تزیین دیوار اتاق کودک با فوم بر اساس سلیقه هرفردی صورت می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *