چین و چروک و راههایی برای پیشگری و رفع چروکهای صورت در سنین مختلف

چین و چروک صورت

چین و چروک صورت با بالا رفتن سن و گذشت زمان دیر یا زود روی صورت تمامی انسان ها پدیدار می شود . علت ایجاد چین و چروک در سنین بالا این است که بدن ما از سن ۳۰ سالگی به بعد عمل کلاژن سازی و بازیابی و ترمیم کند تری نسبت به قبل تر خواهد داشت . همچنین خط های خنده کنار لب یا خط اخم روی پیشانی و خطوط ریز کنار چشم ها عاداتی هستند که مدت های زیادی با ما همراه بوده اند و پوست صورت ما فرم و شکل آن را حفظ می کنند .

چین و چروک 1

 

روغن های ضد چین و چروک

یکی از روش های طبیعی و موثر در رفع و پیشگیری از ایجاد چین و چروک صورت این است که از روغن های طبیعی استفاده کنید . این روغن ها ضرر هایی کمتر از مواد و دارو های شیمیایی گران قیمت دارند .

چین و چروک 4

روغن ضد چین و چروک لیمو 

این روغن با خاصیت ضد عفونی کنندگی بالا پوست شما را به صورت عمیق تمیز کرده و با استفاده مکرر پوست های مرده را با پوست تازه و شفاف جایگزین می کند .اگز پوست شما شادابی خود را از دست داده روغن لیمو را هر شب بر روی پوست خود ماساژ دهید و اجازه دهید تا صبح روی پوست شما بماند و به رفع چروک های پوست شما کمک کند .

روغن ضد چین و چروک لیمو  1

روغن ضد پیری دانه ی نسترن 

این روغن به خاطر داشتن ماده ای به نام “رتینوئیک اسید ” دارای خاصیت ضد پیری است .این روغن به رفع چین و چروک صورت و بالا بردن کلاژن سازی پوست کمک شایانی می کند .

روغن ضد پیری دانه ی نسترن  1

روغن هسته زرد آلو

زرد آلو نیز مثل روغن دانه ی نسترن دارای “رتینوئیک اسید ” است . همچنین روغن زرد آلو سرشار از ویتامین A , E است که برای پوست بسیار مفید هستند و در رفع چین و چروک کمک می کنند . همچنین روغن زرد آلو یکی از قوی ترین روغن ها برای آب رسانی و شادابی پوست شماست .

روغن هسته زرد آلو 1

رفع چین و چروک به کمک لیزر

اگر برای رفع  چروک خود به دنبال زمان کم و تاثیر سریع هستید لیزر یکی از این راه هاست .در این روش شما با صرف مدت زمان کمی شاهد نتایج چشم گیری می شوید .رفع چروک ها بدون درد و ناراحتی صورت می گیرد .

رفع چین و چروک به کمک لیزر 8

منبع : دکور مد

 

مطلب پیشنهادی

طلا جواهر 0

۱۰۰ مدل طلا جواهر ی که امروزه بیشترین طرفداران را دارند

طلا جواهر برای زنان از جذابیت بالایی برخوردار می باشد و بانوان از داشتن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.