میز اداری مدرن

کاملا مطمئن هستم شما هم با من هم عقیده هستید که محل کار خانه دوم ما است، چرا که بیشتر زمان روزمان را رد آن جا سپری می کنیم و همان جور که در خانه آسایش و آرامش داریم، در محل کار هم باید تا حدی این آسایش و آرامش را داشته باشیم، اما این امر چگونه در فضاهای اداری و کاری محقق می شود؟ خب جواب واضح است، مبلمان های اداری در این زمینه حرف اول را می زنند و آرامش ما در محل کار مستقیما با راحتی مبلمان های اداری مان در ارتباط است، اما این مبلمان ها باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا راحتی ما را فراهم کنند،بیشترین وسیله ای هستند که ما در طول روز با آن ها در ارتباط هستیم بنابر این کارآیی آن ها بسیار حائز اهمیت است، مهم ترین نکته در طراحی میز ادرای، میزان فضایی است که سطح رویی آن ها در اختیارتان قرار می دهد، اگر این میزها دارای اشکال نامتعارف و گوشه های شکسته و زیاد باشند، قطعا خیلی زود شما را خسته و دلزده می کنند، طراحی میز های اداری باید ساده صورت بگیرد و تا حد امکان دسترسی به قسمت های مختلف را برای شما سهل و آسان کند.

اداری 46

بهتر است کشو هایی که برای هر فرد در نظر گرفته می شود همراه همان میز باشد، یعنی از آن جدا نباشد، با این کار فرد راحت تر به وسیله های خود دسترسی پیدا می کند و دیگر سر در گم نمی شود و راحت تر می تواند وسیله های خود را طبقه بندی و نظم دهی کند. در ضمن وقتی کشوها همراه میزهای اداری باشد از لحاظ طراحی هم زیبا تر است چون حس یکپارچکی را میان اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند.

اداری 6

گر قرار است دو میز روبروی هم قرار بگیرند، بهتر است طراحی آن ها به نحوی صورت بگیرد که در کنار هم شکلی جالب و زیبا را پدید بیاورند. با این کار طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری تان نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم یکی از زبده ترین تیم ها در زمینه طراحی و اجرای میزهای اداری هستند، عکس بالا یکی از محصولات این گروه را به شما نشان می دهد.

اداری 6

میزها هر چه دارای کشوهای بیشتر باشند، کارآیی آن ها نیز بیشتر می شود، میزها می توانند دارای کشوهایی مخفی باشند. این کشوهای کم ارتفاع می توانند کلی فضا در اختیارتان قرار دهند که می توانید از آن ها استفاده کنید، در عکس بالا که یکی از میزهای اداری طراحی و اجرا شده توسط گروه مبلمان اداری فیلپا سیستم را نشان می دهد می توانید این نوع میز ها را ببینید.

اداری 2

میزهای مدیریتی یکی دیگر از انواع میزهای اداری هستند. ابعاد و اندازه این میزها به نسبت دیگر میزهای بزرگ تر است و معمولا فضای بیشتری را نیز اشغال می کنند. این نوع میزها هم مانند دیگر میزها دارای سبک های مختلف طراحی هستند و از انواع و اقسام متریال ها در طراحی و اجرای آن ها استفاده می شود و وجه تمایز این میزها با دیگر میزها در ابعاد و اندازه هایشان است.

اداری

منبع : دکور مد 

شیک ترین لوازم دکوری مخصوص دکوراسیون منازل برای خاص پسندان!

Save

مطلب پیشنهادی

مدل میز مدیریت 7

مدل میز مدیریت برای ادارات مختلف چگونه است + تصاویر مدل های متنوع

مدل میز مدیریت می تواند یکی از عواملی باشد که محل کار شما را به …