ماسک موی عسل و روغن زیتون

Rate this post

یکی از راه های حفظ درخشندگی مو و سلامت ساقه های آن استفاده از ماسک مو هاست اما امروزه در بازار ماسک موهای مختلفی وجود دارند که در آنها مواد شیمیایی در آن بکار می رود . اما با استفاده از مواد طبیعی و خانگی هم می توان ماسک مو هایی بدون ضرر ساخت .در ادامه به شما چند مورد از ماسک موهای محبوب و خانگی را معرفی می کنیم .

ماسک موی عسل و روغن زیتون 

یکی از مواد طبیعی و بسیار تاثیر گذار بر روی سلامت موهای شما عسل است ، عسل به علت داشتن مواد زبیعی و مفیدی که برای مو ها دارد باعث درخشندگی موها و تقویت ریشه و ساقه های موی شما می شود اگر هم یتونید در رژیم غذایی خود مصرف عسل را جای دهید تاثیر آن سریع تر و موثر تر است .اگر مو های وز وزی دارید و موهای شما کدر و شکننده شده است این ماسک مو های شما را نرم و لطیف و درخشان خواهد شد .

عسل 2

طریقه تهیه این ماسک :

برای تهیه این ماسک به ۷ قاشق غذاخوری روغن زیتون و ۵ قاشق غذاخوری عسل طبیعی نیاز است .این دو مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید اگر موهای شما بلند است ، می توانید مواد را اضافه کنید .اگر خمیر و ماسک به دست آمده شما سفت وغلیظ است ، می توانید کمی آب ولرم به آن اضافه کنید تا روان تر شود .بهتر است قبل از قرار دادن مسک روی موهای خود موهای خود را کاملا خیس کنید و با استفاده از فرچه رنگ مو از ریشه تا انتهای ساقه مو را به ماسک آغشته کنید و با استفاده از یک کلاه رنگ مو موهای خود را بپوشانید و اجازه دهید تا ماسک به مدت ۳۰ الی ۴۵ دقیقه روی موهای شما استراحت کنید سپس با آب ولرم موهای خود را به خوبی آبکشی کنید و با یک شامپوی مصرف روزانه یک مرتبه شستشو دهید . بهترین حالت برای استفاده از این ماسک مو دو بار در هفته است به مدت ۸ بار .به مرور زمان متوجه تاثیرات مثبت این ماسک روی موی خواهید شد در این مدت سعی کنید تا استفاده از سشوار و اتوی مو را به حدداقل ممکن برسانید .

عسل 1

منبع : دکور مد 

ماسک موی طبیعی برای حفظ طراوت و شادابی مو هایتان

روغن بنفشه و فوایدبی نظیر آن برای پوست صورت و بدن و موهایی درخشان و سالم

بادام تلخ و ساختن انواع ماسک ها مفید برای سلامت پوست و موی شما

مطلب پیشنهادی

تکنیک هایی برای رنگ کردن ابرو

Rate this post رنگ کردن ابرو شاید برای شما راحت باشد و هر وقت بخواهید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *