جوان سازی پوست با روش های جدید یا با روش های سنتی ؟

جوان سازی پوست

با گذشت زمان و بالا رفتن سن پوست دچار چروک های کوچک و بزرگ می شوند . روند کلاژن سازی و باز سازی پوست کند می شود .و پوست شما روند پیری را شروع می کند .

جوان سازی پوست 1   جوان سازی پوست 2

 انواع جوان سازی پوست

تزریق چربی:

در این روش مقداری از چربی بدن شما گرقته می شود و به قسمت هایی که دچار چروک  افتادگی می شود تزیق می شود. این نوع چربی به خاطر اینکه از خود بدن فرد است باعث ایجاد آلرژی و حساسیت نخواهد شد.

 انواع جوان سازی پوست 1

جوان‌سازی پوست با لیزر CO2: 
این روش بیشتر برای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم و یا صدمات پوستی که در اثر تابش نور خورشید برای پوست رخ داده ایجاد می شوند . این روش بسیار ظرافت کاری دارد و هیچ آسیبی به سطح پوست وارد نخواهد کرد فقط لایه های نازک پوست های مرده پوست را تراش می دهد و پوست را وتدار به باز سازی می کند .
 انواع جوان سازی پوست 2
بوتاکس: 
بوتاکس با تزریق مواد مشخصی باعث از کار افتادن و فلج شدن عضلات محرک صورت که باغث ایجاد خط و خطوط در صوت می شوند را غیر فعال می کند. انجام بوتاکس کاری ساده و بدون نیاز به استراحت است و فرد با انجام بوتاکس روی پوست می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد .

 انواع جوان سازی پوست 6

برای رفع جای جوش ها یا خراشیدگی های پوستی این روش یکی از بهترین روش ها است . در این روش با اسپری کردن ذرات ریز اکسید آلومینیوم پوست های مرده و ضعیف را می تراشند و پوست را وادار به بازسازی می کنند .
 انواع جوان سازی پوست 8

جوان سازی پوست با دارو های گیاهی

مواد گیاهی و دارو های گیاهی برای جوان سازی پوست از دیر باز مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست . در ادامه به معرفی بهترین دارو های گیاهی برای جوانسازی پوست می پردازیم :

جوان سازی پوست با دارو های گیاهی 1

انار

انار میوه ای ضد پیری شناخته شده است . انار با داشتن آنتی اکسیدان بالا در برابر رادیکال های آزاد بسیار مقاوم است .برای تاثیر بهتر انار سعی کنید روزانه یک لیوان آب انار میل کنید. و مقداری از پوست آن را میکس کرده و به صورت ماسک روی پوست خود قرار دهید .

جوان سازی پوست با دارو های گیاهی 2

خرمالو

میوه ای سرشار از ویتامین K و A برای محافظت از پوست در فصل سرد این میوه را مصرف کنید . آن را به صوزت له شده روی پوست خود قرار دهید .

 

جوان سازی پوست با دارو های گیاهی 5

منبع : دکور مد   

مطلب پیشنهادی

طلا جواهر 0

۱۰۰ مدل طلا جواهر ی که امروزه بیشترین طرفداران را دارند

طلا جواهر برای زنان از جذابیت بالایی برخوردار می باشد و بانوان از داشتن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.